Openbaar onderzoek en overlegcommissie

Lopende openbare onderzoeken:

Materiaalstraat 71 - van 06/05/21 tot 04/06/21

Itterbeekselaan 600 - van 06/05/21 tot 04/06/21

Itterbeekselaan 550 - van 23/05/21 tot 21/06/21

Adolphe Prinsstraat 6 - van 23/05/21 tot 06/06/21

Potaardenbergstraat 14 - van 23/05/21 tot 06/06/21

Poincarélaan 46 - van 23/05/21 tot 06/06/21

Commandant Charcotstraat 24 - van 23/05/21 tot 06/06/21

Jakob Smitsstraat 79 - van 23/05/21 tot 06/06/21

Birminghamstraat 349 - 347 - van 23/05/21 tot 06/06/21

Bergense Steenweg 218 - van 23/05/21 tot 06/06/21

Zelfbestuursstraat 22 - van 23/05/21 tot 06/06/21

Camille Vaneukemlaan 25 - van 23/05/21 tot 06/06/21

Memlingstraat 31 - 33 Clemenceaulaan 47 - 49 - van 02/06/21 tot 16/06/21

Ernest Blerotstraat 39- Victor Hortaplein 40 - van 02/06/21 tot 16/06/21

Theodore Bekaertstraat 19 - van 02/06/21 tot 16/06/21

Plantinstraat 20 - van 02/06/21 tot 16/06/21

Nellie Melbalaan 27 - van 02/06/21 tot 16/06/21

Koning Soldaatlaan 81 - van 02/06/21 tot 16/06/21

Neerpedestraat 382 - van 02/06/21 tot 16/06/21

Weeshuisstraat 7 - van 02/06/21 tot 16/06/21

Commandant Charcotstraat 33 - van 02/06/21 tot 16/06/21

Zonnebloemenstraat 15B - van 02/06/21 tot 16/06/21

Weeshuisstraat 142 - 144 - van 02/06/21 tot 16/06/21

Adviezen overlegcommissie

2021

Commissie van 27 mei 2021

Verheydenstraat 39

Nijverheidskaai 170

Adolphe Willemynsstraat

Beeckman de Crayloostraat 20

Herzieningslaan 72

Cantilenestraat 14

Wayezstraat 59

Prins van Luiklaan 194

Rechtszaalstraat 72

Morieltjeshoek 11

Limnanderstraat 22

Victor en Jules Bertauxlaan 114-116

Odonstraat 43

Dokter Huetstraat 79

Klaverstraat

Commissie van 6 mei 2021

Cyriel Buyssestraat 2 - 36

RNaaldstraat 1-39 tot James Ensorstraat ; Gespstraat

Orchideeënstraat 1

Sint-Guidostraat 80

Brogniezstraat 23

Hoedstraat 45

Broekstraat 6

Industrielaan 22

Emile Hellebautstraat 14

Jean Notéstraat 6

Marc Henri Van Laerlaan 50

De Lindeplein 16

Van Lintstraat 15

Commissie van 29 april 2021

Lennikse Baan 17

Peterbospark 10-10A et 11-11A

Waskaarsstraat 23-29

Ketelstraat 82

Ketelstraat 84

Brogniezstraat 2-4

Dichtkunstlaan 24

Gespstraat 91

Barastraat 210

François Ysewynstraat 68

Jacques Mannestraat 34

Wayezstraat 99-101

Odonstraat 43

Zeemtouwersstraat 6

Veeartsenstraat 45

Commissie van 22 april 2021

Bergense Steenweg 1424

Commissie van 1 april 2021

Ontwikkelingsstraat

Dokter Kubornstraat 8 / Tweestationsstraat 55

Veeweidekaai 4

Bergensesteenweg 180

Dokter De Meersmanstraat 14

Bergensesteenweg 275

Henri Maesstraat 19

Jules en Victor Bertauxlaan 40

Commissie van 25 maart 2021

Bergense Steenweg 1424

Industrielaan 16

Lennikse Baan 1041

Jakob Smitsstraat 61

Scheutlaan 208

Zeemtouwersstraat 6

Busselenbergstraat 64

Jorezstraat 47

Paul Jansonlaan 79

Wedijverstraat 5

Veeweydestraat 14

Gerechtsstraat 2

Commission du 11 ma

Commissie van 11 maart 2021

Bergense Steenweg 1123

Peterbospark 12

Pastoor Cuylitsstraat 44

Bergense Steenweg 95

Fernand Demetskaai 33-34

Daperheidsplein 39

Brogniezstraat 183

Neerpededtraat 618

Wedijverstraat 5

Paul Jansonlaan 79

Veeweydestraat 14

Gerechtsstraat 2

Commissie van 25 februarir 2021

CDQ_BIZET

Lennikse Baan 421

Bergense Steenweg 1282

Kliniekstraat 1

Henri Deleersstraat 55

Victor Rauterstraat 73

Demosthenesstraat 220

Commissie van 28 januari 2021

Bizetplein 59

Bergense Steenweg 1105

Wolvenstraat 32

Industrielaan 18

Barastraat 9

Grisarstraat 21

Memlingstraat 15-19

Théo Verbeecklaan 2-12

Verheydenstraat 73

George Moreaustraat 37

Commissie van 14 januari 2021

Henri-Joseph Genessestraat 30

Aristide Briandlaan 24

Martin Van Lierstraat 13

Scheikundigestraat 2A

Jean Van Lierdestraat 30

Korte Wolvenstraat 62

Cavatinestraat 6

Ontvoogdingsstraat 19

Birminghamstraat 222

Luchtvaartsquare 2-12 Poincarélaan 75-76

2020

Commissie van 17 december 2020

Demosthenesstraat 143

Hoffelijkheidsstraat 6

Buffonstraat 22

Gounodlaan 6

Van Souststraat 160

Kliniekstraat 14

Jorezstraat 55

Scheikundigestraat 2A

Prins van Luiklaan 79

Verzoeningsstraat 50

Brogniezstraat 49

Kliniekstraat 29

Pierre Marchantstraat 16

Martin Van Lierstraat 9

Klaverstraat 77

Veeweidekaai - Schippersstraat

Ninoofse Steenweg 592

 

Commissie van 3 december 2020

Ropsy Chaudronsstraat 24

Transvaalstraat - Roberty Boschstraat - Bergense steenweg - Jules en Edmond Miessesquare

Vaartdijk 109 - 111

Researchdreef 10

Verheydenstraat 88

Liverpoolstraat 114

Zelfbestuursstraat 37

Onderwijsstraat 49

Itterbeekselaan 133

Luchtvaartsquare 2-12 - Poincarélaan 75-76

Romanstraat 14

René Berrewaertslaan 8

Resedastraat 29

Commissie van 26 november 2020

Jakob Smitsstraat 114

Sylvain Dupuislaan 105-107

Rue de la Prose 8

Bergense Steenweg 26

Dokter Jacobsstraat 42

Lennikse Baan 361

Sebastopolstraat 18

de Fiennesstraat 7

Luchtvaartsquare 30

Avenue des Lilas

Florimond De Pauwstraat 54

Jakob Smitsstraat 47

Broekstraat 38

Pastoor Cuylitsstraat 44

Brogniezstraat 136

Demosthenesstraat 125

Dorpsstraat 14

Commissie van 12 november 2020

Broniezstraat 81

Luchtvaartsquare 30

Leon Delacroixstraat 47

Biestebroekstraat 30

Ninoofse Steenweg 722

Dantestraat 98 – 104, Vaartdijk 50 – 53

Geurstraat 4

Vaartdijk 6 Gouverneur Nensstraat 5

Dokter Jacobsstraat 49&67, Victor en Jules Bertauxlaan 30

Barastraat 138

Raadsplein 12

Broeckstraat 126

Doverstraat 55

Clemenceaulaan 7-9

Jakob Smitsstaat 92

Barastraat 159

Brogniezstraat 101

de Fiennesstraat 47

Wayezstraat 156

Commissie van 22 oktober 2020

Scheutveldstraat 5

Dauwstraat 26

Geurstraat 4

Charles De Tollenaerelaan 18

Eugène Ysayelaan 29

Théo Verbeecklaan 73

Lennikse Baan 968

Clot du Bolet 14

Denis Verdonckstraat 72

de Fiennesstraat 67

Lennikse Baan 203

Veeartsenstraat 45

Processiestraat 23

Weeshuisstraat 146

Oprechtheidsstraat 3

Florimond De Pauwstraat 51

Guillaume Melckmanslaan 27

Obusstraat 147

Sylvain Dupuislaan 121

Vruchtbaarheidslaan 86

Pierre Vandevoordestraat 12

Commissie van 27 oktober 2020

Wayezstraat - M.I.V.B.

Commissie van 15 oktober 2020

Wayezstraat - M.I.V.B.

Commissie van 8 oktober 2020

Chaussée de Mons, n°671

Place Bara, n°10

Rue de Douvres, n°92

Route de Lennik, n°203

Rue Edgar Tinel, n°42

Rue du Pommier, n°401A

Rue de Fiennes, n°49

Boulevard Industriel, n°109

Boulevard Sylvain Dupuis n°251

Ninoofse Steenweg 294

Rue du Bronze 21

Rue de la rosée 16

Rue du Pommier n°37

Rue Georges Moreau, 8

Rue Wayez, 180-182

Boulevard Sylvain Dupuis, 306

Rue de Fiennes, 69

Chaussée de Mons 851

Commissie van 24 september 2020

Materiaalstraat, nr 71

Itterbeekse Laan, nr 550

Ninoofse Steenweg, 335

Rue Prévinaire, n°72

Cité-jardin de Moortebeek

Boulevard Industriel, n°51

Allée des Coquelicots

Bd. Sylvain Dupuis, n° 299

Rue Ruysdael, n°24

Commissie van 17 september 2020

Van Lintstraat, 14

Chaussée de Mons, 664

Rue Démosthène, 13

Avenue Limbourg, 5

Drève des Agaves, 11

Boulevard Théo Lambert, 72

Rue Potaerdenberg, 188

Rue des Loups, 99

Rue des Trèfles, 140

Rue Brogniez, 141

Rue Auguste Gevaert, 37- 43

Avenue Clemenceau, 101

Avenue Norbert Gille, 27

Rue de la Clinique, 59

Rue Démosthène, 222

Rue de Douvres, 24

Square de l’Aviation, 6-12

Rue de Douvres, 4

Commissie van 9 juli 2020

Place de la Vaillance, n°14A - RAFAEL asbl

Rue du Chant d’Oiseaux -LE DEBUT DES HARICOTS

Rue de l’Agronome, n°177-183 - GDS REAL ESTATE SPRL

Rue Wayez, n°128 - VAUTHIER

Rue du Potaerdenberg, n°100 - AARBIOUI

Chaussée de Mons, n°430-432 - EL FILALI

Rue Grisar, n°15 - RUFFO DE BONNEVAL

Nijverheidskaai 228-229 - BELNIMA

Chaussée de Mons, n°352 - PAPETERIES AUBRY SPRL

Rue Léon Nicodème, n°20 - EL AMRANI

Rue du Village, n°44 - IABLONCIUC

Rue des Tournesols, n°15D - RIPA

Rue Gustaaf Vanden Berghe, n°17 - PROFETTO

Rue de Neerpede, n°218 - KHOURCHA-ELMASLOUHI

Rue Otlet 4-4A - SPRL STRAUSS ENTERTAINEMENT

Chaussée de Ninove, n°288 - ATRACH-AKEL

Rue Delwart, n°28 - GONEN-ARDA

Avenue de Scheut, 206 - EL HADOUCHI

Rue Polydore Moerman, n°21 - CHAMLAL

Avenue Commandant Vander Meeren, 5 - EL ABDOUNI

Rue de la Rosée, 9 - TYTGAT INVEST

Rue Adolphe Willemyns, 220 - MEDIANI

Rue de la Prose, 10-24 - MATEXI PROJECTS

Boulevard Poincaré, n°70 - SAMU SOCIAL

Commissie van 2 juli 2020

Rue Delwart, n°60 - COMMUNE D'ANDERLECHT

Rue du Transvaal, n°32 - COMMUNITY LAND TRUST BRUSSELS

Veeartsenstraat 11-17 - DHAENE

Rue Gheude, n°40 - FALK

Rue Gheude, n°40 - CORRALES CANUETO

Rue de Koeivijver n°119 - MURAT-POTY

Rue Erasme n°14 - LOUTE

Rue de la Démocratie n°30 - SOLIDARITE LOGEMENT ASBL

Rue Docteur Huet n°108 - BONEW

Rue Raphaël, n°26 - ZOUITEN

Rue Georges Moreau, n°49- 51-53+  SA LYLO MEDIA GROUP

Petite rue des Loups n°41 et Place de la Roue n°14 - BEKTESCHI-KRASNIQI

Rue Georges Moreau, n°174 - SYED

Rue du Serment, 67 - CAKAR-TUKER

Chaussée de Mons, 1076 - UNAL

Rue Karel Vande Woestijne, 41 - MCHAREK

Rue Karel Vande Woestijne, 43 - KHENISSI

Avenue Clemenceau, 31 - BARLAS

Rue du Chapitre 26-28 & Rue d’Aumale 19A-19B - ANDERSEN

Avenue François Malherbe, 72 - RUSTEMOVIC

Avenue d’Itterbeek, 28 - NIJIBERSHI

Commissie van 25 juni 2020

Parc du Peterbos 9A - SPF MOBILITE TRANSPORTS - BELIRIS

Rue Léopold de Swaef n°27 - WALLONIE-BRUXELLES ENSEIGNEMENT

Avenue Emile Gryson n°1 - SCHOLENGROEP BRUSSEL

Avenue Frans Van Kalken 9 - ERICSSON

Rue Jacques Boon, n°8 - ANAGNOSTOPOULOS

Rue des Résédas, n°92 - COPPOLA-WOOOLSGROVE

Rue Raphaël, n°13 - GUNDUZ-ER

Place de la Vaillance, n°33 - JANSSENS BLANCHE

Chaussée de Ninove, n°531 - ELOU CONSULT SPRL

Rue Bara, n°124-126 - LUXEIMMO SPRL

Rue François Gérard, 7 - CROITOR

Rue Otlet, 40 - AYDEMIR

Rue de la Gaîté, 71 - FRYDMAN

Rue Wayez, 84 - MOUDAKKIRE

Rue Antoine Nys, 92 - LAHON & PARTNERS

Boulevard Prince de Liège, 42 bte 9 - PIERARD

Rue Wayez, 111 - MULTIPHARMA

Commissie van 18 juni 2020

Avenue Gounod, n°19 -COLET

Rue Wayez, n°13 - SAVVAS

Rue Démosthène, n°87 - SCHAFF

Rue Démosthène, n°140 - BAONVILLE-OLDENHOVE

Neerpedestraat 610 - LONGIN

Hoorickxstraat 9 - BORGES DA SILVA

Nijverheidskaai 228-229 - BELNIMA

Industrielaan 21 - INBEV BELGIUM

Avenue Raymond Vander Bruggen, n°5 - INTER SIDE SA

Rue de la Démocratie, 99 - DEGEER

Rue Lieutenant Liedel, n°69 - ROMANCZUK

Rue Maria Tillmans, 21 - BOGAERTS-GILBERT

Rue de la Sincérité, 3 - TACU

Rue de la Vigne, 8 - AFKIR

Digue du Canal, 6 - GOODWAYS

Commissie van 11 juni 2020

Avenue d’Itterbeek, n°254 - DEXIN SA

Rue Saint-Guidon, n°101 - LAURINO

Route de Lennik, n°1041 - AQUAMARINE SPRL

Rue de la Gaité, n°43 - CACI

Rue Heyvaert, n°78 - ADBROCON

Itterbeekse Laan 396 -KISAKOVA

Rue Gheude, 41-43 - IMMO RHEMA

Rue Edouard Van Muylders, 9 - LECLERCQ-MERTENS

Rue de l’Ecole Moderne, 11 - YOUSFI

Avenue d’Itterbeek, 580 - BON AIR

Rue des Poulets, 7 - PONY PARADISE

Avenue Victor et Jules Bertaux, 6 - KIESECOMS

Chaussée de Mons, 5 - SEBBARH

Rue du Chaudron, n°30 - BRUXELLES ENVIRONNEMENT

Rue Puccini, 22 - CPAS d'Anderlecht